fbpx

Hakkımızda

"Eğitim Geleceğinize Yön Verir"

LGS Akademi; sınav sistemlerine, değişen soru tiplerine, okul profillerine ve müfredata yönelik olarak sınavlara, yarışmalara uzun yıllar öğrenci hazırlamış idealist öğretmenlerden kurulu bir ekiptir.

Teknolojiyi araç olarak kullanarak eğitim ve öğrenim prensiplerine her öğrencinin en uygun ve ekonomik şartlarda ulaşmasını sağlamak hedeflerimiz arasındadır.

Yenilikçi yaklaşımlarımız öğrencilerimize fayda ve süreklilik sağlamak için devam edecektir.

LGS Akademi, yurtiçi ve yurtdışındaki tüm öğretmeleri ailesine dahil ederek küresel olarak herkese ulaşmayı hedeflemektedir.

LGS Akademide Neler Var!

  • Başarılı geçmişi ile LGS ve sonrasında Türkiye’nin ve dünyanın bir çok önemli okullarına öğrenci yerleştirmiş deneyimli kadronun hazırladığı konu anlatım testleri, soru bankaları, kazanımlar, denemeler ve ülke çapında hazırlanmış master sınavlar.
  • Yüksek görselli ve detaylı videolar, animasyonlar, etkinlik soruları, düşündüren deney ve projeler ile sağlam eğitim temelleri üzerinde yol alacaksınız.
  • Danışman desteği ile çözemediğin sorular için mesaj gönderebilir ve yazılı cevaplarını alabilirsiniz.
  • Yeni eğitim yılında takvimine göre hazırlanmış ve sıralı konuların Matematik, Fen, Türkçe, Din, İnkılap Tarihi dersleri için hazırlanmış en doğru ve zengin ses efektleri ile anlatımları.
  • Rehberlik hizmetleri ile ailemiz ile birlikte sınav stressini yönetebilir, kaygılarımızı kontrol edebilir ve seminerlere katılabilirsiniz.